رویترز: رهبر ایران روحانی‌ را رئیس‌جمهور برجسته‌ای خواند

پایگاه خبری رخ:

طبق اخبار سیاسی ایران و جهان ،با برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری دکتر حسن روحانی به عنوان دوازدهمین رئیس جمهور ایران،رویترز نوشت: رهبر عالی ایران رئیس جمهور این کشور را فردی برجسته توصیف کرد.

به گزارش  دیپلماسی ایرانی و ایرنا، رویترز در گزارش خود با پرداختن به ابعاد مختلف سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: رهبر عالی ایران در جمع سران مذهبی، نظامی و سیاسی ایران، موفقیت دولت دوازدهم را خواستار شد.
 این خبرگزاری در ادامه ‘مردم سالاری دینی’ و ‘صیانت از آرای ملت’ را از جمله موضوعات مورد تاکید دکتر حسن روحانی در این مراسم خواند و نوشت: رئیس جمهور ایران بهبود جایگاه ایران در جهان را هدف دولت دوازدهم خوانده است.
رویترز در بخش دیگری از گزارش خود به روبوسی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب با دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اشاره کرد و نوشت: رهبر عالی ایران بر صورت روحانی بوسه زد و رئیس جمهور نیز شانه های رهبر ایران را متواضعانه بوسید.
رویترز ‘خودکفایی داخلی’ و ‘ توسعه اقتصاد مقاومتی’ را دو محور اصلی سخنان رهبر معظم انقلاب خواند و افزود: رهبر عالی ایران بر رسیدن به دستاوردهای مورد نظر کشور تاکید کرد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *