کاخ سفید در حال بررسی تحریم طرف های اقتصادی سپاه پاسداران

به گزارش دیپلماسی ایرانی؛

یک نشریه آمریکایی از بررسی گزینه تشدید تحریم ها علیه ایران توسط کاخ سفید خبر داد.

به گزارش عصرایران، نشریه آمریکایی “فارین پالیسی” دوشنبه ۲۸ فروردین ماه، اعلام کرد که کاخ سفید در حال بررسی تشدید تحریم ها علیه ایران و همچنین بررسی روند اجرای توافق هسته ای (برجام) برای سخت تر کردن آن است.

این مجله به نقل از یک “مقام مطلع” در کاخ سفید آورده است که کابینه ترامپ به وضع تحریم های شدیدتر همراه با حفظ تحریم های کنونی تمایل دارد.

این مقام آمریکایی گفته است که یکی از گزینه های مطرح در کاخ سفید گسترش تحریم ها علیه ایران است تا جایی که شامل همه بخش هایی بشود که با سپاه پاسداران ارتباط اقتصادی داشته باشند.

به گزارش فارین پالیسی رئیس جمهور ترامپ تا کنون تصمیم قطعی در این باره نگرفته است اما این مقام آگاه از وضع تحریم های جدید علیه ایران در آینده نزدیک خبر داده است.

مجله فارین پالیسی در ادامه این گزارش تحلیلی نیز از خطر تشدید تحریم ها علیه ایران خبر داد و نوشت که گسترش تحریم ها علیه ایران برای آمریکا، ایران و خاورمیانه بسیار خطرناک است و یکی از خطرها احتمال عقب نشینی ایران از برجام است.

دونالد ترامپ پیش از انتخاب شدن به سمت ریاست ایالات متحده آمریکا و در سخنرانی های انتخاباتی خود لغو برجام بعد از پیروزی در انتخابات را وعده داده بود.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *