واکنش منصوریان به آهنگی با نام «آبی جناب»

به گزارش تابناک ورزشی:منصوریان در واکنش به این مسئله که یکی از هواداران استقلال آهنگی برای شخص او با نام «آبی‌جناب» خوانده است و چه نظری در این خصوص دارد؟ گفت: مدتی است از فضای مجازی دور هستم و این موضوع را نمی‌دانستم. اینکه من از فضای مجازی دور هستم، نمی‌تواند زیاد خوب باشد. چون اتفاقات بدی در فضای مجازی می‌افتد، تصمیم گرفتم از آن دور شوم. در این خصوص هم باید بگویم تا به حال کسی برای من آهنگی نخوانده بود و فقط یک خواننده پرسپولیسی به اسم مازیار فلاحی که خیلی صدای او را دوست دارم، از من تعریف کرده بود.

سرمربی تیم استقلال در ادامه از خبرنگاری سؤال کرد که چه خواننده‌ای این آهنگ را خوانده که پس از شنیدن نام این هوادار تیمش، اظهار داشت: نمی‌دانم چه بگویم و فقط سورپرایز شدم. این فردی هم که می‌گویید یک بار نزد من آمد و گفت گیتارم شکسته است و من هم یک گیتار برای او خریدم. من هم پیش از این واژه عالیجناب را شنیده بودم، اما «آبی‌جناب» را نشنیده بودم. امیدوارم این آهنگ‌هایی هم که خوانده می‌شود، فقط هواداری باشد و کسی به تیم حریف توهینی نکند.

سرمربی جوان استقلال ادامه داد:  از زمانی که از فضای مجازی دور شدم، یک مقدار راحت‌تر هستم، چون فضای مجازی در همه جای دنیا برای اطلاع‌رسانی و درددل است، اما در کشور ما این‌طور نیست. به نظرم بازهم از زمانی که در اینستاگرام کامنت‌ها بسته شد، فضای بهتری به وجود آمد و توانستیم کمی نفس بکشیم.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *