رئال مادرید چهارمین بار فاتح سوپر جام اروپا شد

به گزارش تابناک ورزشی، دو تیم رئال مادرید؛قهرمان لیگ قهرمانان اروپا و منچستر یونایتد؛قهرمان لیگ اروپا در چارچوب دیدار سوپر کاپ اروپا به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان زیدان با برتری در این دیدار نسبت به شیاطین سرخ جامی دیگر فتح کردند.
رئال‌مادرید با برتری ۲ بریک مقابل منچستریونایتد در اسکوپیه، برای چهارمین بار فاتح سوپرجام اروپا شد. در ضمن تیم مادریدی به اولین تیم پس از میلان سال ۱۹۹۰ تبدیل شد که ۲ بار پیاپی سوپرجام اروپا را فتح می‌کند.
گل برای رئال مادرید! در دقیقه ۲۴، سانتر دنی کارواخال از پشت محوطه جریمه به پشت خط دفاعی منچستر یونایتد ارسال شد که در موقعیتی مشکوک به آفساید، کاسمیرو در شرایطی نامتعادل دروازه شیاطین سرخ را باز کرد.
گل دوم برای رئال مادرید توسط ستاره جوان ایسکو ، شلیی بود بر قلب شیطان سرخ! فشار های رئال مادرید با ایسکو نتیجه داد و در دقیقه ۵۴ دروازه منچستریونایتد روی بغل پای فنی به تیر مخالف باز شد. این هافبک تکنیکی با گرت بیل یک-دو کرد و در حالی که مدافعان منچستر یونایتد تنها نظاره گر بودند، در موقعیتی تک به تک با داوید ده خیا، توانست برای بار دوم دروازه این سنگربان اسپانیایی را باز کند.
حملات منچستریونایتد برای جبران از سر گرفته شد و لوکاکو پس از هدر دادن یک موقعیت طلایی در دقیقه ۶۲ یکی از گل‌ها را روی ریباند آسان به سود شیاطین انگلیسی تلافی کرد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *